Sport

Trener Gołębiewski: Akademia Chrobrego jest dla nas bardzo ważna1 min na czytanie

[ZDJĘCIA] 229

Piłkarze Chrobrego Głogów bezbramkowo zremisowali z KKS-em Kalisz. Był to ich pierwszy test w tym letnim okresie przygotowawczym i pod wodzą nowego trenera Marka Gołębiewskiego, który w kilku słowach skomentował to starcie.

– Nazwał bym to raczej jednostką treningową – mówił Gołębiewski, który podkreślał, że przed drużyną ciężka praca. – Oczywiście zawsze chcemy wygrywać, ale dla nas to była jednostka treningowa – każdy z zawodników miał zadanie rozegrać 45 minut – dodawał.

Radoxim 5

Wyjaśniał też, że każdy dostał swoją szansę. – W pierwszej połowie mieliśmy szansę coś strzelić. W drugiej zagrało aż 8 zawodników – w sumie w tym meczu 11 – z zespołu rezerw. Dla nas to materiał do analizy. Kilku chłopakom chcemy dać szansę na stałe trenować z pierwszym zespole. Akademia Chrobrego jest bardzo ważna – zaznaczał trener. Tłumaczył jednocześnie, że w 1 Lidze grać będą ci, którzy sobie na to zasłużą. Nikt nie dostanie nic za darmo.

– Przed zespołem ciężki tydzień, bo dwa treningi dziennie. Tak musi być – zapowiadał, że pomarańczowo-czarni nie zejdą z tych obciążeń jeszcze przed najbliższym starciem z Górnikiem Polkowice (2 Liga).
RED

Zobacz inne

Więcej w Sport