Udało się! Szalony mecz na Wita Stwosza. Chrobry wygrywa w końcówce

19:54, 21.09.2019 Mateusz Komperda Aktualizacja: 20:33, 21.09.2019
reo

Pomarańczowo-czarni wzorowo rozpoczęli ten mecz, bo już od 5. minuty prowadzili 1:0. Na listę strzelów wpisał się Mikołaj Lebedyński a radość na trybunach była wielka. Jeszcze przed przerwą głogowianie podwyższyli prowadzenie na 2:0 - tym razem drogę do bramki znalazł Adrian Benedyczak dla którego była to debiutancka bramka w barwach Chrobrego.

Po zmianie stron Chrobry musiał kontrolować grę, by pechowo nie stracić cennej wygranej. Ale pod koniec drugiej połowy Odra się obudziła i doprowadziła do remisu po golach Mateusza Kamińskiego oraz Mateusza Czyżyckiego. Ostanie sekundy i gol! Bohatarem naszych Michał Ilków-Gołąb. Przed Chrobrym chwila odpoczynku i mecz w ramach Pucharu Polski. We wtorek (24.09.) Chrobry zagra z Lechem Poznań. Widziałeś zdjęcia z trybun? TUTAJ.
MK

Chrobry Głogów-Odra Opole 2:0 (2:0)
Bramki: 1:0 Lebedyński (5`), 2:0 Benedyczak (44`), 2:1 Kamiński (84`), 2:2 Czyżycki (86`), 3:2 Ilków-Gołąb (90`).
Chrobry: Szromnik-Ilków-Gołąb, Michalec, Praznovsky, Ratajczak, Ziemann (73`Pawlik), Mandrysz (84` Kowalczyk), Drewniak, Kozak, Benedyczak (82` Diduszko), Lebedyński.