Sport

Worek medali podczas ostatnich zawodów w tym roku głogowskich judoków1 min na czytanie

Worek medali podczas ostatnich zawodów w tym roku głogowskich judoków

Za zawodnikami Głogowskiego Klubu Judo prowadzonymi przez trenerów Łukasza Koguta i Dariusza Kwiatkowskiego ostatni turniej w tym roku. Judocy walczyli w pobliskim Bytomiu Odrzańskim, gdzie klub reprezentowało 22 zawodników w tej grupie. Dla sześciu judoków były to pierwsze, debiutanckie zawody.

– Podczas tego startu wszyscy nasi zawodnicy stanęli na wysokości zadania i żaden z nich nie zawiódł swoją postawą, a parę osób bardzo pozytywnie zaskoczyli – cieszy się trener Kogut. Najwięcej radości przynieśli Julia Majchrzak, która przegrała pierwszą walkę a pozostałe trzy wygrywała przed czasem bardzo efektownymi rzutami oraz Mikołaj Białobrzeski, który zakończył zawody na 1. miejscu.

– Pozostali judocy, dla których zawody to codzienność, nie zawiedli potwierdzając swoje wyszkolenie i formę. Po starcie jak mało kiedy nie jako trenerzy nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń do przebiegu każdej z walk. Śmiało można powiedzieć, że był to jeden z najlepszych startów w tym roku i rewelacyjne zakończenie sezonu startowego – dodaje.

Wygrywali: Wicher Kacper, Przybylski Tymoteusz, Słowiński Mikołaj, Dróżdż Mikołaj, Grudzień Bartosz, Białobrzeski Mikołaj. Drudzy byli: Fedor Dawid, Nowak Marcin, Zuchmański Oskar, Kufel Mariusz, Więcek Emilia, Suchocka Gabriela, Kuliszko Tomasz, Kufel Anna, Tryka Julia, Majchrzak Julia, Lis Bartosz, a trzeci: Więcek Jan, Piwowarczyk Paweł, Wechman Marcel, Szydełko Hubert, Kozak Miłosz.
RED

Podziel się informacją ...
  • 81
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Sport