Wygrana jedną bramką i awans w ligowej tabeli

08:12, 19.11.2020 Mateusz Komperda Aktualizacja: 08:12, 19.11.2020
reo

Sporo było nerwów w starciu pomiędzy Piotrkowianinem a KS SPR Chrobrym Głogów. Początek meczu to wyrównana gra i sporo szybko rzucanych bramek. W 13. minucie Piotrkowianin prowadził 7:5 i do tego czasu to właśnie gospodarze lepiej radzili sobie na boisku. Ale na kolejną bramkę miejscowi musieli czekać aż 8 minut. Głogowianie na przerwę schodzili prowadząc wysoko 12:19.

Piotrkowianin nie złożył broni i zaczął gonić wynik. I był blisko szczęścia, ale pełną pulę zgarnął ostatecznie Chrobry wygrywając jedną bramką 28:29.

Chrobry: Dereviankin, Stachera, Kapela - Krzywicki, Grabowski 3, Zdobylak 2, Warmijak, Sadowski 1, Babicz 6, Przysiek 4, Tylutki, Marszałek 2, Orpik 5, Jamioł 5, Krzysztofik 1, Bekisz.