FotoSport

Wyrównany pojedynek Chrobrego z GKS-em i podział punktów4 min na czytanie

1

– Bliżej… plecy…podaj! – bardzo żywiołowo na to, co dzieje się na boisku, reagował od samego początku dzisiejszego (16.06.) meczu trener Ivan Djurdjevic. Chrobry o ligowe punkty walczył z GKS-em Jastrzębie. Dość mocno podrażniony pierwszą porażką w tym roku, której doznał kilka dni temu w Radomiu (2:0).

Porażka zabolała, bo Chrobry znajduje się tuż nad przepaścią Fortuny 1.ligi. I mimo udanej wiosny nadal nie może być pewny swego, czyli utrzymania. Pomarańczowo-czarni starcie z GKS-em rozpoczęli mocno zmotywowani. Na murawie była walka. Tego nie można im odmówić, choć pierwsza połowa zakończyła się bez goli.

Obie drużyny miały swoje szanse. Przyjezdni obili poprzeczkę Michała Szromnika. Z kolei głogowianie celowali tuż obok bramki. Najbliżej szczęścia był Michał Ilków-Gołąb, który solidnym uderzeniem trafił jednak w bramkarza rywali. A Michał Michalec, tradycyjnie głową, skierował futbolówkę w jego rękawice.

A minuty mijały. Co jakiś czas zza płotu słychać było dość liczną grupę naszych kibiców, którzy czekali na podbramkowe akcje naszej ekipy. Jednak ten mecz nie był porywający. I zakończył się podziałem punktów.

Chrobry Głogów-GKS Jastrzębie (0:0)
Chrobry: Szromnik-Ilków-Gołąb, Praznovsky, Michalec (46’Juraszek), Stolc, Banaszewski (73’Kozak), Drewniak, Mandrysz, Ziemann, Benedyczak, Kowalczyk (66′ Lebedyński).
RED

Podziel się informacją ...
  • 21
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Foto