Zawodnicy AK Głogów stawali na podium [ZDJĘCIA]

07:59, 28.03.2022 strony Aktualizacja: 07:59, 28.03.2022

Druga runda mistrzostw Polski w cross country, która odbyła się na torze na Górkowie, zakończyła dobrymi wynikami głogowian - Automobilklubu Głogów, który był organizatorem tej sportowej imprezy. W kategorii Senior najlepszy ponownie okazał się Damian Azmin (AK Głogów). W kat. Junior 85 wygrał Maciej Brzezicki (KKM Kwidzyn).

W kat. Junior najlepszy był Tymoteusz Bachleda-Szeliga (BKM Bielsko-Biała) - na 6. miejscu zawody zakończył Mikołaj Kupaj, na 7. miejscu Piotr Musielak a na 8. miejscu Piotr Dębowy - wszyscy AK Głogów.

W kat. Master królował Paweł Szturomski (AK Głogów). Na podium stanął też Robert Warchoł, na 5. miejscu był Paweł Rubisz, na 8. miejscu Piotr Husar, na 9. miejscu Łukasz Husar, na 10. miejscu Mirosław Husar - wszyscy AK Głogów.

W kat. Quadów wygrał Mateusz Krzyżosiak z TMSM Sparty Wrocław - na 6. miejscu Piotr Paździor (AK Głogów).