Zwycięstwo po bardzo wyrównanym pojedynku juniorów Chrobrego

08:14, 03.10.2019 Mateusz Komperda Aktualizacja: 08:17, 03.10.2019

Był to zacięty pojedynek - juniorzy KS SPR Chrobrego Głogów grali na wyjeździe z ŚKPR Świdnicą. Na początku wynik długo oscylował wokół remisu. Drużyny punkt za punkt szły aż do 12. minuty, kiedy to głogowianie zyskali lekką przewagę 7:9. Na przerwę schodząc z zaliczką trzech bramek - 14:17. Po zmianie stron gospodarze próbowali dogonić naszych, lecz bez skutku. Podopieczni Wojciecha Łuczyka w 46. minucie prowadzili już 22:28. W kolejnych minutach tak wysokiej przewagi nie udało się co prawda utrzymać, ale i tak sięgnąć po końcową wygraną 36:39.

ŚKPR Świdnica-KS SPR Chrobry Głogów 36:39 (14:17)
Chrobry: Klupś, Dąbrowski, Szudzichowski 1, Krzywicki 8, Lasota, Zimny 4, Trojanowski 1, Serdeń 1, Zaleśny, Dobrzański 4, Marciniak 5, Skawiński 8, Kiełb, Mazurek 2, Szymankiewicz 5, Moraczewski.