Zmarła Marianna Malica, emerytowana nauczycielka, wieloletnia pedagog, była wicedyrektor Zespołu Szkół Samochodowych w Głogowie. Kształtowała wrażliwość i kulturę języka pokoleń uczniów.
Smutną wiadomość przekazuje Zespół Szkół Samochodowych i Budowlanych w Głogowie.
Pani Marianna Malica była związana z naszą szkołą od 1 września 1975 roku do 31 sierpnia 1997 roku. Przez ponad dwie dekady z oddaniem uczyła języka polskiego, kształtując kolejne pokolenia uczniów nie tylko pod względem wiedzy, ale też wrażliwości i kultury języka. Od 1987 roku pełniła funkcję zastępcy dyrektora, wspierając rozwój szkoły i społeczności szkolnej z wielką odpowiedzialnością i zaangażowaniem. W naszej pamięci pozostanie jako osoba kompetentna i oddana swojej pracy oraz młodzieży
- wspomina społeczność szkolna. Rodzinie i bliskim składa wyrazy współczucia.
(GH, źródło: ZSSiB)
Głogowscy przedsiębiorcy oburzeni mapką rozdawnictwa
Ciekawe ile by kosztowała godzina pływania motorówka? Tam dużo jak rybka na Marinie?
Karolek2
23:24, 2025-08-09
Córka prezydenta Głogowa wyszła za mąż
Z tą trwogą to mów za siebie.
tokmek
23:12, 2025-08-09
Córka prezydenta Głogowa wyszła za mąż
Dla mnie to zwyczajna swołocz
DOMINIK z piastowa
22:49, 2025-08-09
Córka prezydenta Głogowa wyszła za mąż
Ślub każdy ma prawo wziąć w kościele, pod warunkiem że jest wierzący. Zagorzały przeciwnik kościoła lewica walczy jak lwica a jak trwoga, to do Boga.
🤔
22:48, 2025-08-09
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz