Wiadomości z regionu Głogów i okolice

Zamknij

Nowy plac zabaw w Strogoborzycach

strony 08:55, 08.01.2023 Aktualizacja: 12:38, 22.10.2025
Skomentuj Nowy plac zabaw w Strogoborzycach

Mieszkańcy sołectwa Strogoborzyce (gm. Radwanice) mogą pochwalić się nowym placem zabaw. Dzięki środkom pochodzącym z dofinansowaniu, udało się wybudować miejsce dla najmłodszych.

Do dyspozycji jest nowa infrastruktura rekreacyjna Zostały udostępnione dwa urządzenia małej architektury, tj. zamek oraz czworokąt sprawnościowy. Całkowita wartość zadania wynosi około 50 tys. zł i została ona w pełni pokryta ze środków dofinansowania w ramach zadani "Rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej lub kulturalnej poprzez miejsca spotkań, rekreacji i integracji dla mieszkańców i grup defaworyzowanych".

RED

źródło: UG Radwanice

(strony)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%