Zamknij

Bliźniacy robią cuda z drewna. Do domu i ogrodu

14:35, 23.10.2020 Mateusz Komperda Aktualizacja: 08:51, 07.11.2020
Skomentuj

- Im więcej tworzymy tym bardziej jesteśmy boscy. Im bardziej jesteśmy boscy tym więcej tworzymy - mówią zgodnie Łukasz i Tomek z Nowego Miasteczka, którzy od wielu, bo ponad 20 lat, tworzą rzeczy z drewna. A wszystko zaczęło się od przypadku, gdy jeszcze byli nastoletnimi chłopcami. Coś tam zmontowali i... - Udało się, sprzedało, potem były kolejne projekty zakończone sukcesem - opowiadają, bo mijają kolejne lata a oni ciągle się rozwijają. Na ich koncie już około 10 tysięcy różnych projektów. To m.in. donice na kwiaty, skrzynie, regały, karmniki dla ptaków czy domki dla kotów. Można rzec - wszystko co potrzebne do domu i ogrodu.

Co ich wyróżnia? Pasja. Robią to co lubią. Każdy zadowolony klient jest na wagę złota. Ich produkty ludzie kupują w całej Polsce. Można je zamówić przez strony internetowe (KLIKNIJ: TUTAJ). Warto zobaczyć co oferują. - Najważniejsza dla nas jest jakość. Nie oszczędzamy na produktach oddając klientom - jak to często bywa w marketach - lichych rzeczy - zwraca uwagę Łukasz, który nadmienia tylko, że drewno jest chociażby opalane w piecu, aby wzmocnić jego wytrzymałość. - Produkty drewniane do ogrodu są uzależnione od zmiennych warunków atmosferycznych. Dajemy gwarancję, że będą służyć długimi latami - zapewnia.

Na każdym z produktów znajdziemy też ich logo - nie trudno zgadnąć jak ono wygląda, bo to dwaj bliźniacy. - Logo jest wzorowane na na naszym zdjęciu z dzieciństwa - przyznają bliźniacy z Nowego Miasteczka, którzy podkreślają, że mają wielu klientów także z Głogowa i okolic. Kolejnych zapraszają na internetowe aukcje (KLIKNIJ: TUTAJ) lub do swojego salonu znajdującego się przy ul. Głogowskiej 18. Warto tam zajrzeć.
RED

(Mateusz Komperda)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%