Zamknij

Festiwal wielkanocnych zmysłów w Grębocicach. Furorę robią swojskie produkty

12:36, 14.04.2019 Aktualizacja: 13:00, 14.04.2019
Skomentuj

Pogoda raczej dopisała uczestnikom VIII Kiermaszu Tradycji Wielkanocnych i Święto Wszystkich Zmysłów w Grębocicach. W parku czekały stoiska z ozdobami na stół wielkanocny wykonanymi przez mieszkańców, przysmakami, ciastami, miodami, wędlinami - wszystko to dzieła rąk mieszkańców gminy, Kół Gospodyń Wiejskich i klubów seniora.

Powodzenie miały ogromne, jest co smakować. Towary znikały w szybkim tempie. Wójt Roman Jabłoński z żoną również skorzystali z okazji - kupili baranka z masła, ćwkiłę, swojską wędlinę i... książkę, bajkę dla wnuka na kiermaszu.

Na maluchy czekało też mnóstwo specjalnych atrakcji - między innymi spektakl "Koziołek Pacanołek" przygotowany przez teatr z Gdańska czy zabawa w szukanie poukrywanych w parku czekoladowych jajek.

https://www.facebook.com/myglogowpl/videos/2351872071698450/
(Wojtek Olszewski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%