Zamknij

Ania Dąbrowska - piosenki, które łączą pokolenia

00:43, 03.06.2019 Wojtek Olszewski Aktualizacja: 09:55, 03.06.2019
Skomentuj

Na finał Dni Głogowa w ciągu nieco ponad godziny dostaliśmy mnóstwo energetycznej muzyki i skróconą podróż przez hity wyznaczające karierę Ani Dąbrowskiej. Dziesięć osób na scenie, sześciu muzyków, trzyosobowy chórek i ona - Ania. Muzycznie wszystko było poukładane tak jak trzeba. Nieco w stylu retro, nieco w tanecznym bicie, pokazała, jak się robi świetną muzykę pop i rozbujała lud pod sceną.

A tam publika w wieku od kilkunastu do kilkudziesięciu lat. Tak, tak. Piosenki Ani łączą pokolenia. Starsi czekali na hity sprzed lat, młodsi - nastolatkowie - na te niedawno wydane. Było wspólne śpiewanie: coveru Cher "Bang Bang (My Baby Shot Me Down)", wyczekiwany "Charlie, Charlie", porywające bitem "W spodniach czy w sukience", wyproszony przez najmłodszych słuchaczy "Porady na zdrady (Dreszcze)", czy energetyczny finał "Z Tobą nie umiem wygrać". Był szał, a Ania często wysuwała mikrofon w stronę publiczności, która tańcząc śpiewała dając dowód, że zna te piosenki doskonale.

https://www.facebook.com/myglogowpl/videos/373081369994185/

Co ciekawe, Ania w bisach zeszła do publiczności, wędrując wzdłuż barierek śpiewała i... robiła selfiki z głogowianami. Będzie fajna pamiątka.

(Wojtek Olszewski)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%