Dni Głogowa 2019

Dni Głogowa: Będzie się działo! Nie wiesz co? Sprawdź!2 min na czytanie

Dni Głogowa: Chcemy dobrze się bawić!

Trzy dni pełne atrakcji przed nami. Dni Głogowa 2019 na placu festynowym to przede wszystkim koncerty gwiazd i wiele imprez towarzyszących.

W piątek 31 maja o godz. 19.30 wystąpi znana i lubiana wokalistka młodego pokolenia Natalia Sz

Szroeder. O godz. 21.00 zobaczymy z kolei legendę polskiej muzyki: Beatę Kozidrak i zespół Bajm.

Sobota, 1 czerwca, to Dnia Dziecka stąd najwięcej atrakcji i niespodzianek czeka na najmłodszych głogowian. Specjalne imprezy z okazji tego święta zaplanowano na placu przed ratuszem. A na placu nad Odrą w specjalnym koncercie ramach obchodów 30-lecia Wolnych Wyborów zagrają Tomasz Lipiński z zespołem, Sztywny Pal Azji, Róże Europy oraz Chłopcy z Placu Broni.

2 czerwca na finał Dni Głogowa posłuchamy koncertu Ani Dąbrowskiej.

Szczegóły na załączonym harmonogramie:

Dni Głogowa: Chcemy dobrze się bawić!

Tegoroczne Dni Głogowa będą miały też mocno lokalny akcent. Na scenę zaproszono wielu naszych artystów. Dlatego pierwszego dnia (31.05.), zanim wybrzmią przeboje Natalii Schroeder oraz Bajmu, usłyszeć będzie można Mateusza Białego z zespołem Salt – będzie to premiera tego artysty. Na tym premier nie koniec, bo chwilę potem na placu festynowym piosenki zaśpiewa ze swojej najnowszej płyty TMK AKA Piekielny. Hip-hopowe brzmienia z pewnością porwą do zabawy.

A jeśli mowa o sobocie (1.06.) i koncertach w ramach akcji „Rock Wolności”, to nie może zabraknąć znanych i lubianych czyli Rośliny. Ta bluesowo-rockowa kapela ma w swoim dorobku wiele utworów dobrze znanym już głogowianom. O ich serca powalczą też chłopaki z Impali.

Ostatni dzień imprezy zapowiada się rodzinnie w formie wielkiego pikniku. Obowiązuje nie tylko dobry humor, ale też kocyki, leżaki i bujaki. Niedzielne (2.06.) popołudnie umilą dzieci z Akademii Dźwięku, szkoły muzycznej, Space of Grace, Głogowska Rewia Graffiti, Anima Danza, Akademia Ruchu, cheerleaderki, studio talentów MOK i wiele innych – ale tego dużo! Nie sposób wymienić wszystkie atrakcje, jakie przygotowano. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Zdolni głogowianie w zamian oczekują niewiele, bo gromkich oklasków.

Zobaczcie także mapkę placu festynowego:

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne