GłogówMy:112

Ustalanie okoliczności tej kolizji długo trwało. Do zdarzenia doszło na al. Wolności w Głogowie, koło McDonald’s1 min na czytanie

Ustalanie okoliczności tej  kolizji długo trwało. Do zdarzenia doszło na al. Wolności w Głogowie, koło McDonald's

Do zdarzenia doszło dobre dwie godziny temu w środę (15.01.) ok. godz. 16.00. Na ulicy długo stały dwa roztrzaskane samochody – volkswagen i ford.

Kierowcy początkowo chcieli się dogadać. Długo trwały negocjacje, ponieważ 18-latka, która wyjechała volkswagenem z drogi podporządkowanej, nie chciała wziąć na siebie całej winy.

Tłumaczyła, że kierujący fordem pędził ulicą i nie miała szans na reakcję. Ostatecznie na miejsce wezwano policję. Mundurowi przebadali kierowców. Oboje byli trzeźwi.

Ukarana mandatem została dziewczyna, ale kierującego fordem zabrano… na badanie narkotestem. Tego oczekiwał ojciec kierującej volkswagenem, który też przyjechał na miejsce.

“Załatwienie” tej kolizji zabrało policjantom naprawdę dużo czasu. Jej uczestnikom również. Jaki z tego morał? Lepiej jeździć wolniej i ostrożniej, bo kiedy dojdzie do kolizji, to stracimy znacznie więcej czasu niż byśmy zyskali pędząc. RED 

Zobacz inne

Więcej w Głogów