Sport

Rywal strzelał w drugiej połowie1 min na czytanie

Rywal strzelał w drugiej połowie

porażka rezerw Chrobrego. Głogowianie mogą żałować pierwszej połowy. Gra była wtedy bardziej wyrównana i Chrobry miał swoje okazje. Najlepszej nie udało się wykorzystać wychodzącemu na czystą pozycję Adrianowi Marciniakowi, a górą w tym starciu okazał się golkiper gości. Po drugiej stronie dobrze bronił też Damian Węglarz i po 45 minutach wynik nie uległ zmianie.

Rezultat zmienił się za to po przerwie. W 69 minucie na 0:1 trafił Marcin Wróbel. Ten sam zawodnik podwyższył prowadzenie Rekordu w 78 minucie. W ostatniej akcji meczu padł jedyny gol dla głogowian. Po rzucie rożnym i zamieszaniu blisko bramki futbolówkę do środka skierował przypadkowo Arkadiusz Krysik.

Radoxim 5

Chrobry II: Węglarz – Malczuk, Zarówny, Wawrzyniak (58 Krawiec), Pieczarka (46 Jandziak), Zygmunt (65 Matysiak), Marciniak (46 Wojtyra), Wojciechowski, Bartlewicz, Cieślicki (70 Inoue), Maćkowiak.